Casa Maria Trinidad Villa
De 70 m² Casa Maria Trinidad Villa Villa de Leyva ligt op ongeveer 5-minuten loopafstand van de Fibas Desert Garden en is geschikt voor maximaal 6 gasten. Het vakantiehuis ligt op 3 km afstand van de Iglesia de Nuestra Señora del Rosario en biedt Wi-Fi en een privéparkeerplaats.
Het Casa Museo Antonio Nariño is gelegen binnen circa 10-minuten rijafstand van de villa. Casa Maria Trinidad Villa is in de buurt van het Paleontologisch Centrum gesitueerd.
Gasten van de woning kunnen genieten van het uitzicht over de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.
De 2-slaapkamer villa heeft een keuken met een koelkast en keukengerei.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Maria Trinidad Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Maria Trinidad Villa is $107. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Maria Trinidad Villa?
Casa Maria Trinidad Villa beschikt over een keuken met een koelkast en een kookplaat. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Maria Trinidad Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Casa Maria Trinidad Villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Maria Trinidad Villa?
Gasten die in Casa Maria Trinidad Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Iglesia de Nuestra Señora del Rosario en het Casa Museo Antonio Nariño bereiken, die respectievelijk op 3 km afstand van de accommodatie en op 3,1 km afstand liggen.